Alışveriş Sepetim
                                                                                                                                                                           
33,029
35,952

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda


Neden yemek hazırlamak için kullanılan aletler hep ellerimizi acıttır? Kullanımı kolay el aletleri yapmak bu kadar zor mu?  OXO’nun kurucusu Sam Farber  romatizması olan eşi Betsey’nin mutfakta yaşadığı zorlukları tanık olunca bu soruları kendine sormaktan alıkoyamadı. Hem eşinin ve hem diğer insanların hayatlarını kolaylaştırmak ve mutfakta geçirilen zamanı zevkli hale getirmek adına gösterdiği çabaları bugün Amerika’nın el aletlerinde lider konumunda olan OXO’nun temellerini attı.  Sam ilk olarak Smart Design firması ile ortak çalışma içine girdi. Ünlü gerontolog (yaşlılık hastalık uzmanı) Patricia Moore katılımı ile farklı tüketici grupları, şefler ve perakendeciler üzerinde yapılan araştırmalar bireylerin birbirinde farklı ihtiyaçları tespit etmekte için son derece faydalı sonuçlar verdi.
Yüzlerce model ve tasarım çalışması sonucu ilk 15 parçadan oluşan  OXO ürün grubu titiz üretim çalışmaları ardından 1990 yıllında Amerika pazarına tanıtıldı. Ergonomik olarak tasarlanan ve her jenerasyonun zevkine hitap eden OXO mutfak aletleri rahatlık ve performansın tüketiciler için vazgeçilmez kriterler olmasını sağladı. Kurulduğu günden bu yana, Evrensel Tasarım ilkesinden taviz vermeyen ve bu ilkeye bağlı kalarak olabildiğince çok insan tarafında kullanılan ürünlerden oluşan OXO Good Grips serisi, sektörün önde gelen uluslararası kuruluşları tarafından bir çok defa ödülle layık görüldü.
 
OXO 800'ün üzerinde yaratıcı ürünü ile farklı ülkelerde,  farklı evlerde, farklı bireylerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor ve dünyanın dört bir yanındaki bireylerin günlük yaşamlarında karşılaştıkları sorunlara yaratıcı çözümler üretmeye devam ediyor...

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.